Oldal 1 / 8
2013-2014.
2013/14. tanév sporteredményei 2. félév
Név
|
Szint, Sportág
|
Helyezés
|
Szint
|
Batizi Emese
|
gyorsúszás
|
2. hely
|
városi
|
Filó Dóri
|
hátúszás
|
2. hely
|
városi
|
Batizi Emese
|
mellúszás
|
2.hely
|
városi
|
Ferenc Janka
|
mellúszás
|
3.hely
|
városi
|
Foris Dávid
|
gyorsúszás
|
1.hely
|
városi
|
Foris Dávid
|
mellúszás
|
2.hely
|
városi
|
Batizi Hanga
|
gyorsúszás
|
1.hely
|
városi
|
Batizi hanga
|
mellúszás
|
1.hely
|
városi
|
Batizi Hanga
|
hátúszás
|
2.hely
|
városi
|
Filó Anna
|
mellúszás
|
2.hely
|
városi
|
Batizi Benedek
|
gyorsúszás
|
1.hely
|
városi
|
Batizi Benedek
|
mellúszás
|
1.hely
|
városi
|
Batizi Benedek
|
hátúszás
|
2.hely
|
városi
|
Ferenc Domonkos
|
mellúszás
|
3.hely
|
városi
|
Batizi Emese, Filó Anna, Gyulai Petra, Batizi Hanga
|
lány gyorsúszó váltó II.kcs.
|
2.hely
|
városi
|
Batizi Benedek, Ferenc Domonkos, Majoros Bence, Puer Balázs,
|
fiú gyorsúszó váltó III.kcs.
|
2.hely
|
városi
|
Szénási Kata, Bella Zsófi, Farkas Adri, Major Panka
|
lány gyorsúszó váltó IV.kcs.
|
3.hely
|
városi
|
Foris Dávid,Wisznovszki Adrián, Molnár András,Szajdek Bendegúz
|
fiú gyorsúszó váltó II.kcs.
|
4.hely
|
városi
|
Adamcsek Flóra, Gyulai Blanka,Sepsi Hajnalka,Dobránszki Laura
|
lány gyorsúszó váltó
|
4.hely
|
|
Tóbiás Boglárka
|
taekewondo
|
2.hely, 3.hely
|
Nemzetközi Szerbia
|
4.a Bakonyi Boldizsár Farkas Balázs Király Mihály, Molnár Milán, 4.b Korzenszki Bence, Rólik Péter, Zeke András, 3.b Sivadó Kristóf, Zsákai Bálint, Szajdek Bendegúz, Kozák Domonkos, Lakatos Csongor.
|
Futsal
|
2. hely
|
Városi
|
András Előd, Batizi Benedek, Dobránszki Laura, Ferenc Ákos, Ferenc Domonkos, Gyulai Blanka, Horváth kamilla, Kurinszki Anna, Megyeri Domonkos, Páli leonóra, Sepsi Hajni, Szabó György
|
Kosárlabda
|
1.hely
|
KOBAK (Januári ford.)
|
Batizi Beni, Hári V,Ferenc Domi,Puer Balázs
|
Kosárlabda
|
4.hely
|
diákolimpia megyei döntő
|
Máté Lilla,Filó Anna, Batizi Hanga,Gyulai Petra
|
Kosárlabda
|
6.hely
|
diákolimpia megyei döntő
|
CsiktusNádi –Kiss Marcell,
Kiss Damján, Nagy Dávid, Batizi Emese, Erős Hajni, Dobránszki Zita, Erdei Zita, Farkas Balázs, Janik Anna, Hunyadi Csongor, Hunyadi Boróka, Márta Blanka,Révész Orsolya, Merk Dominika,Rólik Péter, Korzenszki Bence, Kozák Dávid, Kozák Domonkos, Ligárt Anna, Márta Blanka
|
Kosárlabda
|
4.hely
|
diákolimpia megyei-területi döntő
|
András Előd, Gyulai Blanka, Horváth Kamilla, Szabó György, Batizi Benedek, Beranek Anna, Bihari Bence, Ferenc Ákos Páli Leonóra, Pásztor Sarolta, Sallai Eszter, Dobrászki Laura,Szabó Zsuzsanna
|
Kosárlabda
|
1.hely
|
KOBAK-bajnokság 4.forduló
|
Ligárt Anna
|
asztalitenisz
|
1.hely
|
KIDS. országos
|
Pólik Zsófia
|
asztalitenisz
|
2.hely
|
KIDS országos
|
Galli Dorka
|
asztalitenisz
|
3.hely
|
KIDS országos
|
Hankó Csenge
|
asztalitenisz
|
3.hely
|
KIDS országos
|
Korzenszki Bence
|
asztalitenisz
|
3.hely
|
KIDS országos
|
Szikszai Tamás
|
asztalitenisz
|
3.hely
|
KIDS országos
|
Zámbó Sára
|
asztalitenisz
|
3.hely
|
KIDS országos
|
Zámbó Sára- Bizik Veronika
|
asztalitenisz
|
2.hely
|
KIDS országos csapat verseny
|
Morzsányi Anna-Hankó Csenge
|
asztalitenisz
|
3.hely
|
KIDS országos csapat verseny
|
Szénási Kata, Kedves Bernadett,Zámbó Sára, Bohus Fanni, Nagy Kamilla,Molnár Luca, Katona Dorka,Szabó Heni, Szőke Nikolett,Farkas Adri, Katona Adél, Kovács Boglárka, Ifjú Viktória.
|
kosárlabda
|
2.hely
|
városi diákolimpia
|
Árki Lili, Beranek Anna, Dobránszki Laura, Gyulai Blanka, Horváth Kamilla, Kurinszki Anna, Pallós Liza, Páli Leonóra, Pásztor Sarolta, Sallai Eszter, Sepsi Hajni, Szabó Zsuzsi.
|
Kosárlabda
|
1.hely
|
körzeti diákolimpia
|
Horváth Áron, Majoros Bence, Móritz Áron, Batizi Benedek, Bihari Bence, Ferenc Ákos, Giczi Ádám, András Előd, Ferenc Domonkos, Megyeri Domonkos, Szabó György.
|
Kosárlabda
|
2.hely
|
körzeti diákolimpia
|
Árki Ádám, Csiktusnádi Kolozs, Gyulai Kristóf, Molnár Karsa, Rózsavölgyi Roland, Demeter Dani, Haigli Árpád, Kovács Milán, Lőrenz István, Orbán Donát.
|
Kosárlabda IV.kcs.
|
1.hely
|
Körzeti diákolimpia
|
I.kcs.-II.kcs.-III.kcs.
|
Labdarúgás
|
Bozsik-kupa téli forduló
|
Körzeti
|
Árki Ádám, Csiktusnádi Kolozs, Demeter Dani, Hegyi tamás, Kovács Milán, Lőrentz István, Molnár Karsa, Orbán Donát, Rózsavölgyi Roland, Szabó György.
|
Kosárlabda (7-8.oszt.)
|
3. helyezés
|
Diákolimpia megyei-területi döntő
|
2.b Pervai László
|
sakk
|
1.hely
|
|
2. b Radnai Dorottya
|
tánc
|
1.hely
|
Országos
|
III.kcs. (5.-6.oszt.)
|
Kosárlabda
|
5. forduló
|
KOBAK-bajnokság
|
Árki Ádám, Csiktusnádi Kolozs, Kohut Marcell, Molnár Illés, Molnár Karsa, Orbán Donát, Sleisz Márton.
|
Labdarúgás
|
3.helyezés
|
Városi diákolimpia
|
Abrán Hanga, Beranek Anna, Dobránszki Laura, Kóti Cecilia, Kurinszki Anna, Sepsi Hajni, Pallós Liza, Biró Szilvia, Sallai Eszter.
|
Mezei futóbajnokság
3.kcs.
|
3.helyezés csapat
|
Városi diákolimpia
|
Ferenc Domonkos, Bujdosó Zoltán, Nagy Péter, Kertész Mátyás, Prehoda Levente.
|
Mezei futóbajnokság
3. kcs
|
2.helyezés csapat
|
Városi diákolimpia
|
|
|
|
|
Szőke Heni, Szabó Heni, Szénási Kata, Molnár Luca, Sipos Réka.
|
Mezei futóbajnokság
4.kcs.
|
5.helyezés
|
Városi diákolimpia
|
Kifor Bence, Gyulai Kristóf, Lőretz István, Árki Ádám, Tratnyek Gergő, Kovács Milán.
|
Mezei futóbajnokság
4.kcs.
|
4.helyezés
|
Városi diákolimpia
|
Bujdosó Zoltán
|
Mezei futóbajnokság
Egyéni
|
3.helyezés
|
Városi diákolimpia
|
Ferenc Domonkos
|
Mezei futóbajnokság
egyéni
|
1.helyezés
|
Városi diákolimpia
|
Major Vendel, Puer Balázs, Bujdosó Zoltán, Nagy Péter, Sztancsik András, Debreceni Máté, Pólik Ádám, Batizi Benedek, Ferenc Ákos, András Előd, Ferenc Domonkos, Megyeri Domonkos, Szabó György.
|
Labdarúgás
|
4.helyezés
|
Diákolimpia városi
|
Beranek Anna, Kurinszki Anna, Páli Leonóra, Pásztor Sarolta, Sallai Eszter, Árki Lili, Gyulai Blanka, Horváth Kamilla, Kalmár Viktória, Sepsi Hajni, Kovács Boglárka
|
Kosárlabda 3.kcs.
|
2.helyezés (továbbjutás)
|
Megyei területi diákolimpia
|
I.kcs.-II.kcs. fiu
|
Labdarúgás
|
Bozsik-kupa 3.ford.
|
Gödöllő körzeti
|
Egyéni:
2. Szabó Vince
1. Király Mihály
2. Farkas Balázs
3. Ferenc Ákos
2.Csernyánszki Sára
|
Mezei futóbajnokság
Balasagyarmat
|
|
Katolikus Iskolák Országos Versenye KIDS
|
Róth Emese,Katona Liza, Molnár Eszter, Péter Eszter
|
mezei futás Balassagyarmat
|
|
KIDS
|
Hunyadi Boróka, Márta Blanka, Janik Anna, Merk Dominika, Batizi Hanga
|
mezei futás Balassagyarmat
|
|
KIDS
|
Abrán Hanga, Beranek Anna, Dobránszki Laura, Kóti Cecília, Kurinszki Anna, Kóti Viktória
|
mezei futás Balassagyarmat
|
|
KIDS
|
Bedő Gergely, Pervai Laci Szabó Vili,Kiss Damján, Nagy Dávid, Hankó Levi
|
mezei futás Balassagyarmat
|
|
KIDS
|
Király Mihály,Foris Dávid, Farkas Balázs, Medvig Marcell, Molnár András, Rólik Péter
|
mezei futás Balassagyarmat
|
|
KIDS
|
Ferenc Domonkos, Bujdosó Zoltán, Nagy Péter, Kertész Mátyás, Prehoda Levente
|
mezei futás Balassagyarmat
|
|
KIDS
|
Zeke András,Király Mihály, Farkas Balázs, Rólik Péter, Molnár Milán, Bakonyi Boldizsár, Korzenszki Bence, Lakatos Csongor, Sivadó Kristóf, Szabó Vilmos, Kozák Domonkos, Szabó Barnabás.
|
Labdarúgás
|
3. helyezés
|
Városi diákolimpia
|
Csiki Ádám, Csiktusnádi Marcell, Kocsmáros Milán, Zimányi Benedek, Ákoshegyi Ákos, Pervai László, Péterfi Zoltén, Lauer László, Kiss Damján, Bedő Gergő, Hankó Levente.
|
Labdarúgás
|
3.helyezés
|
Városi diákolimpia
|
Ferenc Domonkos
|
mezei futás Tápiószecső
|
2.hely
|
megyei diákolimpia
|
Ferenc Domonkos, Ferenc Ákos, Bujdosó Zoltán,Nagy Péter, Batizi Benedek
|
mezei futó csapat Tápiószecső, bejutott az országos döntőbe.
|
2.hely
|
megyei diákolimpia
|
Tóbiás Boglárka, Kertész Viola
|
taekwon-do formagyakorlat
|
1.hely
|
Svájc Európa Bajnokság lány csapat
|
Kertész Viola
|
taekwon-do formagyakorlat
|
2.hely
|
Svájc Európa bajnokság egyéni
|
Kertész Viola
|
taekwon-do küzdelem
|
3.hely
|
Svájc Európa bajnokság egyéni
|
Csernyánszki Sára
|
mezei futás
|
9.hely
|
megyei diákolimpia egyéni
Tápiószecső
|
Abrán Hanga, Beranek Anna, Dobránszki Laura, Kóti Cecília,Kurinszki Anna
|
mezei futás
|
6.hely
|
megyei diákolimpia csapat III.kcs. Tápiószecső
|
Foris Dávid
|
50 méter mellúszás
|
3.hely
|
KIDS Kecskemét egyházi
|
Foris Dávid
|
50 méter hátúszás
|
4.hely
|
KIDS Kecskemét
|
Foris Máté
|
50 méter gyorsúszás
|
4.hely
|
KIDS Kecskemét
|
Foris Máté
|
50 méter mellúszás
|
4.hely
|
KIDS Kecskemét
|
Filó Dóri
|
50 méter gyorsúszás
|
6.hely
|
KIDS Kecskemét
|
Ferenc Domonkos
|
mezei futás
|
11.hely
|
országos diákolimpia
|
Ferenc Domonkos, Ferenc Ákos, Bujdosó Zoltán, Nagy Péter
|
mezei futócsapat
|
15.hely
|
országos diákolimpia csapat
|
Árki lili, Beranek anna, Dobránszki Laura, Gyulai Blanka, Horvát Kamilla, Kalmár Viktória, Kovács Boglárka, Kurinszki Anna, Páli leonóra, Pásztor Sarolta, Sallai Eszter, Sándli Vivien, Sepsi Hajni, Szabó Zsuzsi.
|
Kosárlabda (5.-6.oszt.)
|
3.helyezés
|
Megyei diákolimpia döntő
|
András Előd, Batizi Benedek, Debreceni máté, Ferenc Ákos, Ferenc Domonkos, Megyeri Domonkos, Papp Máté, Puer Balázs, Szabó György, Várkonyi Lázár.
|
Bozsik-kupa labdarúgás
|
2.helyezés
|
kistérségi
|
Farkas Balázs, Király mihály, Medvig Marcel, Molnár András, Pálinkás Ferenc.
|
Atlétika-tusaverseny
|
helyezett
|
körzeti diákolimpia
|
Batizi Benedek, Bujdosó Zoltán, Ferenc Ákos, Ferenc Domonkos, Diczi Ádám, Nagy Péter.
|
Atlétika-tusaverseny
|
4.helyezés
|
körzeti diákolimpia
|
Árki Ádám, Csiktusnádi Kolozs, Fábián Roland, Kohut Marcell, Lőrentz István, Molnár Karsa
|
Atlétika-tusaverseny
|
Helyezett
|
Körzeti diákolimpia
|
Batizi Benedek, Ferenc Ákos, András Előd, Ferenc Domonkos, Megyeri Domonkos, Szabó György, Major Vendel, Puer Balázs, Bujdosó Zoltán, Debreceni Máté, Pólik Ádám, Sztacsik András.
|
Labdarúgás
|
2.hely
|
Pünkösd-kupa
|
Beranek Anna, Kurinszki Anna, Páli Leonóra, Sallai Eszter, Árki Lili, Gyulai Blanka, Horváth Kamilla, Megyeri Domonkos, Szabó György, Ferenc Ákos, Bihari Bence, Batizi Benedek, Sepsi Hajni.
|
Kosárlabda
|
2.hely
|
Gyereknapi-kupa Szada
|
Csernyánszki Sára, Katona Adél, Szabó Heni, Szőke Niki, Katona Dorka, Farkas Adrienn
|
Atlétika többpróba csapat
|
2.hely
|
Városi diákolimpia többpróba atlétika
|
Csernyánszki Sára
Hegyi Tamás
Csernyánszlki Flóra
Ferenc Domonkos
Lőrentz István
|
atlétika 300 méter
kislabda hajítás
100 m síkfutás
600 méter síkfutás
100 méter síkfutás
|
1.hely
2.hely
3.hely
4.hely
5.hely
|
Diákolimpia megyei atlétikai döntő Albertirsa
|
Csernyánszki Sára
|
300 m síkfutás
|
8.hely
|
országos diákolimpia
|
Ferenc Domonkos
|
600 méter síkfutás
|
20 hely
|
országos diákolimpia
|
Bujdosó Zoltán
|
tájfutás spint verseny
|
3.hely
|
országos diákolimpia
|
Bujdosó Zoltán
|
tájfutás hosszútáv
|
3.hely
|
országos diákolimpia
|
Batizi Hanga
|
szinkronúszás
|
2.hely
|
országos diákolimpia
|
Csiktusnádi Kolozs, Hegyi Tamás, Kifor Bence, Lőrentz István, Molnár Karsa, Orbán Donát, Rózsavölgyi Roland, Tratnyek Gergő.
|
Labdarúgás IV.kcs.
|
1.hely
|
KIDS
|
Beranek Anna, Dobránszki Laura, Gyulai Blanka, Pásztor Sarolta, Kurinszki anna, Páli leonóra, Sallai Eszter, Sepsi Hajni, Szabó Zsuzsi, Batizi Hanga.
|
Kosárlabda III.kcs.
|
1.hely
|
KIDS
|
Farkas Balázs, Király Mihály, Molnár Milán, Korzenszky Bence, Rólik Péter, Szabó barnabás, Szabó Vilmos, Zsákai Bálint
|
Kosárlabda III.kcs.
|
2.hely
|
KIDS
|
András Előd, Batizi Benedek, Ferenc Ákos, Megyeri Domonkos, Szabó György, Major Vendel, Puer Balázs.
|
Labdarúgás II.kcs.
|
4.hely
|
KIDS
|
Csiki Ádám, Csiktusnádi Marcell, Korcsmáros Milán, Zimányi Benedek, Bedő Gergely, Hankó Levente, Kiss Damján, Pervai László, Péterfi Zoltán.
|
Labdarúgás
|
V.hehy.
|
KIDS
|
Szutor Karina, Szénási Kata, Kedves Berni, Zámbó Sára, Bencsik Vanda, Szabó Heni, Molnár Luca, Bohus Fanni, Nagy Kamilla.
|
Kosárlabda
|
4.hely
|
KIDS
|
Ferencz Janka
|
Országos triatlon bajnokság
|
1.hely
|
országos
|
Batizi Emese, Ferencz Janka
|
Országos triatlon bajnokság
|
1.hely
|
országos
|
|