Címlap Tanulmányi eredmények


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Tanulmányi eredmények PDF Nyomtatás E-mail

2013-2014.

Név

Tanulmányi terület

helyezés

Versenymegnevezés

3.b csapat

matematika

9.hely

megyei Bolyai matematika csapatverseny

3.a csapat

matematika

13.hely

megyei Bolyai matematika csapatverseny

3.a csapat II

matematika

15.hely

megyei Bolyai matematika csapatverseny

4.b csapat

matematika

4.hely

megyei Bolyai matematika csapatverseny

4.a csapat

matematika

6.hely

megyei Bolyai matematika csapatverseny

4.b csapat II

matematika

15.hely

megyei Bolyai matematika csapatverseny

5.b csapat

matematika

8.hely

megyei Bolyai matematika csapatverseny

6.a csapat

matematika

10.hely

megyei Bolyai matematika csapatverseny

6.a csapat II

matematika

14.hely

megyei Bolyai matematika csapatverseny

7.b csapat

matematika

4.hely

megyei Bolyai matematika csapatverseny

8.b csapat

matematika

9.hely

megyei Bolyai matematika csapatverseny

Hunyadi Boróka

magyar nyelvtan

1.hely

városi fogalmazás verseny

Tóth M. Tamara

magyar nyelvtan

különdíj

városi fogalmazás verseny

Rezsabek Eszter

rajz

2.hely

országos rajzpályázat

 

 

 

 

Albert Anna

ének

1.hely

egyházmegyei népdaléneklési verseny

Papp Máté

magyar irodalom

1.hely

egyházmegyei szavalóverseny

3.a csapat

magyar nyelvtan

1.hely

megyei Bolyai anyanyelvi verseny

3.a csapat II

magyar nyelvtan

3.hely

megyei Bolyai anyanyelvi verseny

3.a csapat III

magyar nyelvtan

8.hely

megyei Bolyai anyanyelvi verseny

3.a csapat IV

magyar nyelvtan

11.hely

megyei Bolyai anyanyelvi verseny

4.a csapat

magyar nyelvtan

7.hely

megyei Bolyai anyanyelvi verseny

4.b csapat

magyar nyelvtan

2.hely

megyei Bolyai anyanyelvi verseny

4.a csapat II

magyar nyelvtan

8.hely

megyei Bolyai anyanyelvi verseny

4.a csapat III

magyar nyelvtan

8.hely

megyei Bolyai anyanyelvi verseny

5.a csapat

magyar nyelvtan

14.hely

megyei Bolyai anyanyelvi verseny

7.a csapat

magyar nyelvtan

2.hely

megyei Bolyai anyanyelvi verseny

7.b csapat

magyar nyelvtan

6.hely

megyei Bolyai anyanyelvi verseny

7.b csapat II

magyar nyelvtan

11.hely

megyei Bolyai anyanyelvi verseny

Zeke András-Korzenszky Bence 4.b

matematika

1.hely

Rátz László területi verseny

Ábele Péter-Bujdosó Zoltán 5.b

matematika

1.hely

Rátz László területi verseny

Papp Bendegúz- Szekeres Bálint 7.b

matematika

2.hely

Rátz László területi verseny

Zámbó Sára-Bella Zsófia 8.o.

matematika

2.hely

Rátz László területi verseny

Korzenszky Bence 4.b

matematika

3.hely

Rátz László területi verseny

Zeke András 4.b

matematika

2.hely

Rátz László területi verseny

Ábele Péter 5.b

matematika

2.hely

Rátz László területi verseny

Bujdosó Zoltán 5.b

matematika

3.hely

Rátz László területi verseny

Bihari Bence 6.a

matematika

3.hely

Rátz László területi verseny

Papp Bendegúz 7.b

matematika

2.hely

Rátz László területi verseny

Zámbó Sára 8.a

matematika

2.hely

Rátz László területi verseny

iskola csapat

matematika

Legeredményesebb iskola

Neumann komplex term. tud. verseny

Papp Máté 6.b

magyar irodalom

1.hely

Erzsébet királyné szavalóverseny

Sepsi Hajnalka 6.b

magyar irodalom

2.hely

Erzsébet királyné szavalóverseny

Rezsabek Eszter 4.b

rajz

1.hely

Szent Erzsébet rajzpályázat

3.a csapat

magyar nyelvtan

4.hely

országos Bolyai anyanyelvi verseny

 



 

e-napló

Ki olvas minket

Oldalainkat 4 vendég böngészi

Iskolánk