Címlap Tanulmányi eredmények


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Tanulmányi eredmények PDF Nyomtatás E-mail

2013-2014. II. félév

 

Név
Tanulmányi terület
Helyezés
Szint

Mácsár Hunor 3.a 

szavalóverseny

1. hely

egyházmegyei/ Vác Karolina

Farkas Emese 7.a

szavalóverseny

1. hely

egyházmegyei/ Vác Karolina

Horváth Levente 4. a

szavalóverseny

különdíj

egyházmegyei/ Vác Karolina

Papp Máté 6.b

szavalóverseny

2. hely

egyházmegyei/ Vác Karolina

Radnai Vivien 7.b

szavalóverseny

különdíj

egyházmegyei/ Vác Karolina

Ákoshegyi Solt  4.b

Arany János  magyar

7. helyezés

országos

2.a

Korcsmáros Milán Pecznik János

 Szakács Rita

Bendegúz Nyelvész

A megyei döntőre továbbjutott

területi

2.b  Foris Dávid

Bendegúz Nyelvész

A megyei döntőre továbbjutott

területi

5.a-Puer Balázs

       Molnár András

       Rónai Levente

       Mészáros Tamás

Bolyai –Természetismeret-csapatverseny

10.helyezés

megyei

4.a  Horváth Levente

Karolina Nap

Különdíj

egyh. megyei

Bakonyi Boldizsár , Janik Anna, Földváry Zsófia

Arany  János  Anyanyelvi Verseny

7., 8., 9..

országos

Horváth Levente

Petőfi  Vers- és Prózamondó Verseny

2. helyezés

városi

Radnai Vivien

Petőfi  Vers- és Prózamondó Verseny

3. helyezés

városi

Szutor Karina

Petőfi  Vers- és Prózamondó Verseny

3. helyezés

városi

Papp Máté

Petőfi  Vers- és Prózamondó Verseny

2. helyezés

városi

Hunyadi Boróka

Bakonyi Boldizsár 

Sajttorta fogalmazás és versíró verseny

nincs helyezés, első 11-ben, megjelenik a fogalmazásuk könyvben

Városi

Erdei Zita 3.b

Hományi –Réka 3.b

Máté Lilla 3.b

Szajdek Bendegúz 3.b

 

„Sajttorta” című rajzpályázat

Díjazott rajzok a Gödöllői Királyi Kastélyról/ megjelentek a „Sajttorta”című kötetben

Városi

2.a Korcsmáros Milán

      Leskó Emma

      Pecznik János

Zrínyi matematika verseny

1. helyezés-csapat

Észak-Pest megye

4.a Filó Anna

4.b Szabó Virág

      Zeke András

Zrínyi matematika verseny

1. helyezés-csapat

Észak-Pest megye

3.a Ferenc Emese

      Mezey Dorottya

      Szabó Barnabás

Zrínyi matematika verseny

2. helyezés-csapat

Észak-Pest megye

Zeke András

Zrínyi matematika verseny

2. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Korcsmáros Milán 2.a

Zrínyi matematika verseny

5. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Pecznik János 2.a

Zrínyi matematika verseny

8. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Leskó Emma 2.a

 

Zrínyi matematika verseny

12. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Borbáth András 2.a

Zrínyi matematika verseny

17. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Mezey Dorottya 3.a

Zrínyi matematika verseny

10. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Szabó Barnabás 3.a

Zrínyi matematika verseny

12. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Ferenc Emese 3.a

 

Zrínyi matematika verseny

16. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Erdei Zita 3.b

Zrínyi matematika verseny

16. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Filó Anna 4.a

Zrínyi matematika verseny

12. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Szabó Virág 4.b

Zrínyi matematika verseny

18. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Nagy Péter 5.b

Zrínyi matematika verseny

17. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Ábele Péter 5.b

Zrínyi matematika verseny

19. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Szekeres Bálint 7.b

Zrínyi matematika verseny

17. helyezés-egyéni

Észak-Pest megye

Szőke Henrietta 7.a

Petőfi versek képekben rajzpályázat

2. helyezés

városi

Horváth Levente

Vers- és prózamondó verseny, Csömör

Különdíj

területi, Csömör

Albert Anna (próza)

Vers- és prózamondó verseny, Csömör

1. hely

területi, Csömör

Sepsi Boglárka (vers)

Vers- és prózamondó verseny, Csömör

2.hely

területi, Csömör

Sepsi Hajnalka

Vers- és prózamondó verseny, Csömör

különdíj

területi, Csömör

Puer Balázs

Szépkiejtési verseny

1. helyezés

városi

Szénási Kata

Szépkiejtési verseny

különdíj

városi

Radnai Vivien

Riporterverseny

Különdíj

városi

Farkas Emese

Szépkiejtési verseny

1. helyezés

városi

Zámbó Kata 2.a

Vers-és prózamondó v.

Különdíj

Körzeti

Pecznik János

Bendegúz-Nyelvész

1.helyezés

megyei

Korcsmáros Milán

Bendegúz-Nyelvész

5. helyezés

megyei

Foris Dávid

Bendegúz nyelvész

7. helyezés

megyei

Pecznik János

Bendegúz nyelvész

1. helyezés

megyei

Korcsmáros Milán

Bendegúz nyelvész

5. helyezés

megyei

Gyulai Petra

angol nyelv

1. hely

Megyei idegen nyelvi  vers-és  prózamondó verseny

Hunyadi Boróka

Szépkiejtési verseny

Különdíj

Szépkiejtési verseny, városi 

Foris Dávid 2. b

Aranytoll helyesírás

1. hely

egyházmegyei

Révész Orsolya 3.a

Aranytoll helyesírás

1. hely

egyházmegyei

Farkas Emese 7.a

Aranytoll helyesírás

1. hely

egyházmegyei

Farkas Emese 7.a /egyéni/

Anyanyelvi Olimpia Kistarcsa

1. hely /egyéni/

területi

Soós Nóra, Szabó  György, Farkas Emese, Szutor Karina

Anyanyelvi Olimpia Kistarcsa

2.hely /csapat/

területi

Szabó György

Anyanyelvi Olimpia Kistarcsa

2. helyezés /egyéni/

területi

Pecznik János

Bendegúz nyelvész verseny

4.helyezett

Országos

Zámbó Kata

II.János Pál Pápa Napok
mesemondó verseny

1.helyezett

Egyházmegyei

Csernyánszky Sára 7.b,
Szekeres Bálint 7.b
Varga Gergely 7.b
Zámbó Sára 8.a

II.János Pál Pápa Napok Országismeret csapatverseny német nyelven

1.helyezett

egyházmegyei

Puer Balázs 5.a

II.János Pál Pápa Napok

angol vers-és prózamondó verseny

1. helyezett

egyházmegyei

Szénási Kata 8.b

II.János Pál Pápa Napok

angol vers-és prózamondó verseny

3. helyezett

egyházmegyei

Papp Máté

II.János Pál Pápa Napok

angol vers-és prózamondó verseny

1. helyezett

egyházmegyei

Ferenc Ákos

II.János Pál Pápa Napok

angol vers-és prózamondó verseny

2.helyezett

egyházmegyei

Farkas Emese

II.János Pál Pápa Napok

angol vers-és prózamondó verseny

2.helyezett

egyházmegyei

Foris Dávid

Harmatcsepp nyelvtan verseny

1. helyezett

országos

Árki Blanka, Földváry  Zsófia 4. a

rajz

Arany minősítés

Székesfehérvári  Egyházmegye, SZt. István Műv. Ház

Borbáth Anna, Dombi Dóra, Papp Csanád, Szőke Csaba  4. a

rajz

Ezüst minősítés

Székesfehérvári

Egyházmegye, Szt. István Műv. Ház

Nagy Kamilla

Szénási Kata

Zámbó Sára

Kedves Bernadett

Takáts Sándor Katolikus Iskolák Országos Történelem Versenye

6.hely

országos

Zeke András

Zrinyi  Ilona matematika verseny

41.hely

országos

Medvig Marcell 5.a

Iskolai gyümölcsprogram rajzpályázata

I. helyezett

?

Balogh Ádám 2.a

Rajz – legkedvesebb bibliai történetem

Ezüst kategória

országos

Zámbó Kata  2.a

Mesemondó verseny

1.helyezett

Egyházmegyei

Horváth Levente

Hermann Ottó környezetismereti verseny

2.hely

országos

Mezey Dorottya

Hermann Ottó környezetismereti verseny

5. hely

országos

Szrogh Nóra

Hermann Ottó környezetismereti verseny

9. hely

országos

Kis Gergő

Hermann Ottó környezetismereti verseny

12. hely

országos

Puer Lilla

Mesemondó verseny

különdíj

egyházmegyei

Albert Anna

Prózamondó verseny

2. hely

egyházmegyei

Farkas Emese, Moravecz Viktória, Sepsi Boglárka, Madaras Bernadett

városi olvasó vetélkedő

1.hely

városi

 

 



 

e-napló

Ki olvas minket

Oldalainkat 4 vendég böngészi

Iskolánk